Chceš se stát mým SB??? Přihlaš se → TADYChceš se stát celebritou??? Tak klikni → TADY

.(c)žabičkaa-(c)žabičkaa-(c)žabičkaa-(c)žabičkaa


Květen 2008

Thinspiration 1

22. května 2008 v 16:13 | Teujfel


Thinspiration

22. května 2008 v 16:12 | Teujfel

Vivian (18): Málem mě zabil hlad!

22. května 2008 v 16:10 | Teujfel |  → Příběhy

Asi před šesti týdny se vrátila z nemocnice. Tam skončila poté, co ji radikální diety dohnaly k problémům s příjmem potravy a dokonce k sebevražedným myšlenkám. Pomoc ale našla až téměř po dvou letech trápení u psychiatričky, která ji donutila léčit se v nemocnici...
Až do šestnácti let Vivian svoji postavu nijak neřešila. S výškou 172 cm a 62 kg (BMI 21) nebylo ani proč. Zvrat nastal právě až v 16 letech. Jedna z jejích spolužaček, nejhezčí dívka ve třídě s ideální postavou, začala držet dietu. Připadala si tlustá. Vivian to nemohla nejdříve pochopit, po příchodu domů strávila několik hodin u zrcadla. A tehdy začalo její trápení.
Najednou ji vyděsily 'špíčky' na těle. Okamžitě si naordinovala drastickou dietu. Zpočátku váha ubývala docela rychle... Po odbourání odpoledního jídla a večeří shodila po pár měsících 6 kilo. Ale najednou se ručička na váze zastavila!
"Začala jsem tedy vynechávat postupně skoro všechna jídla. Dokázala jsem za tři dny nic nesníst," vzpomíná dívka.
Drastické odmítání potravy si začalo vybírat svoji daň! Psychické problémy a nevolnost na sebe nenechaly dlouho čekat. "Chtěla jsem, aby to bylo pryč. Už jsem nevěděla jak dál, pořád jsem brečela..." říká.
Nepomohla ani návštěva u rodinné psycholožky. Ze zoufalství prohledávala opět kontakty na internetu. A zadařilo se!
"Po několika dnech jsem šla na pohovor k psychiatričce, a ta se mě po dlouhé debatě zeptala, jestli jsem ochotná jít do nemocnice," popisuje Vivian. Myslela, že si dělá legraci. Nepřipouštěla si vážnost situace. Ale... O týden později ji do nemocnice dohnaly sebevražedné myšlenky.
"Zpočátku jsem si tam připadala úplně mimo, jako že se mě to netýká, ale pak jsem zjistila, že jsme na tom všechny dost podobně. Je jedno, jestli anorektičky, bulimičky nebo holky s přejídáním," vzpomíná. V nemocnici toho pochopila ale mnohem víc. S odstupem času si uvědomila, jak těžko se hledá cesta ven.
"Já jsem měla štěstí, že jsem chtěla být zase zdravá a žít jako normální lidé," vzpomíná. Před šesti týdny se Vivian vrátila z nemocnice: "Je to ještě dlouhá cesta, která může trvat několik měsíců. Ale jedno vím - nevzdám to a budu bojovat, dokud jednoho dne nezjistím, že už zase žiju normální život jako všichni ostatní!"

Plavky pro každou postavu!

22. května 2008 v 16:09 | Teujfel
Jak na své postavě předvést to nejlepší a nedostatky nenápadně schovat? Čtenářky CG! už vědí...

Hra říká dětem, že jsou tlusté

22. května 2008 v 16:06 | Teujfel |  → Info
Zajímavé..na jednu stranu bych to chtěla mít, ale na druhou to je fakt strašné:(ale jinak zajímavý vynález!!

Takový...hnědý

22. května 2008 v 15:50 | Teujfel
Mno tak jsem se rozhodla udělat další lay...a dokonce není černý:D:D:D Je takový nahnědlý možná až meruňkový....Mno snad se vám bude líbit :o)

Link: → klik

Samara

22. května 2008 v 15:49 | Teujfel
Tak jsem se rozhodla vytvořit lay se Samarou...snad se vám bude líbit...

Link: → klik

Tokio Hotel

22. května 2008 v 15:48 | Teujfel
Mno jelikož teď všichni dělají layouty, tak jsem se rozhodla taky nějaký stvořit....je to můj první....tak snad se vám bude líbit :o)

Návod na stáhnutí je napsán tam!!!

!!!POZOR!!!

Tento lay je pro blogy s tématikou Tokio Hotel!!! Takže pokud jsi antifans tak se na něho ani nedívej, protože se ti stejně nebude líbit....

Link: → klik

Design

22. května 2008 v 15:41 | Teujfel
Layouty


Další...

22. května 2008 v 15:39 | Teujfel

A další

22. května 2008 v 15:38 | Teujfel

Pozadíčka

22. května 2008 v 15:37 | Teujfel

Další černé pozadí

22. května 2008 v 15:36 | Teujfel

Černé

22. května 2008 v 15:35 | Teujfel

Drastický příběh

22. května 2008 v 15:26 | Teujfel |  → Příběhy
Lenka Hladká (35) si sáhla skutečně na dno. O anorexii jsme sice již psaly, ale její životní příběh se prostě opomenout nedá...
Lenka žila do 18 let jako každá jiná dívka v jejím věku. Veselá, společenská, upovídaná. Vystudovala ekonomku, začala pracovat ve firmě, kde se jí líbilo. V podstatě spokojená bytost. Teď ale působí jako zhroucená troska bez života. Z očí jí hledí neskutečné utrpení a bolest. Se slzami vypráví příběh, ze kterého běhá po zádech mráz. Je smutný a pro mnohé z nás nepochopitelný. Ale pravdivý. Je svědectvím lidského nepochopení, lékařské neprofesionality a lidské zášti.

Víte, že hranolky mohou být složkou zdravé a vyvážené stravy?

22. května 2008 v 15:21 | Teujfel
Hranolky McCain, to není nic jiného než brambory z odborně kontrolované sklizně a rostlinný olej s obsahem nenasycených mastných kyselin omega-6 a omega-9, které jsou pro zdraví nezbytné. Díky tomu jsou hranolky zdrojem cenných výživných látek, a mohou tedy být složkou zdravé a vyvážené stravy.

8 tipů na hubnutí podle Paris

22. května 2008 v 15:20 | Teujfel
Hvězdné rady, jak konečně nastálo zhubnout! Dědička Paris Hilton (26) si na svém vzhledu zakládá, ale nerada se v něčem omezuje. Proto dodržuje jen pár jednoduchých zásad!
Dodržujte pár jednoduchých zásad a budete mít postavu jako Paris.
Dodržujte pár jednoduchých zásad a budete mít postavu jako Paris.

Nedostatek i nadbytek spánku vede k tloustnutí!

22. května 2008 v 15:20 | Teujfel
Obezita je v našem století závažným tématem, které se přetřásá denně. Ví se, že nadbytečné kilogramy se v těle usazují častěji, pokud tělu není dopřán dostatek spánku. Podle kanadských vědců však škodí také příliš mnoho prospaných hodin. Dospělá osoba by tak denně měla spát asi jen sedm až osm hodin.

Největší žvásty o dietách!!

22. května 2008 v 15:19 | Teujfel
Pokoušíte se zhubnout? Nepropadejte rozšířeným mýtům, které vám nijak nepomohou.

Jídelníček anorektičky

22. května 2008 v 15:18 | Teujfel
Tohle jsem našla na netu....prý je to jídelníček anorektiček....