Chceš se stát mým SB??? Přihlaš se → TADYChceš se stát celebritou??? Tak klikni → TADY

.(c)žabičkaa-(c)žabičkaa-(c)žabičkaa-(c)žabičkaa


Listopad 2008

Trnitá cesta za štěstím 15.část

27. listopadu 2008 v 9:00 | Teujfel
Božeeeee, mně vechno tak děsně trvá... Eh, gomenne. Zlepším se. Teda se o to pokusím ^^"
Jinak tenhle díl je malinko nudnější... Stává se :D

Trnitá cesta za štěstím 14.část

26. listopadu 2008 v 9:30 | Teujfel
Po rozednění jsme se vydali na severovýchod. Po chvilce chůze se před námi otevřel vstup do hluboké jeskyně, lemovaný dvěma sloupy s motivy draka. ,,Mám takový pocit, že jsme to našli…" utrousila jsem. ,,Tak jdem dovnitř, ne?" Kogův odhodlaný výraz mně udivoval. ,,Ne, vy zůstanete tady. Šípy a luk mám a kdyby něco, tak vás zavolám." ,,Ale to nemůžeš! Co když se ti něco stane?! Co bych bez tebe dělal?!" evidentně mně nechtěl pustit samotnou. Přišla jsem k němu a usmála se. ,,Neměl bys být tak pesimistický… Bude to v pořádku." S těmito slovy jsem se vydala do jeskyně.

Trnitá cesta za štěstím 13.část

26. listopadu 2008 v 9:00 | Teujfel
,,Kaze no kizou!" ozvalo se odněkud zpoza démona. Had se roztříštil na kousky a já spatřila InuYashu. Všimla jsem si i opodál čekající Kikyo. ,,InuYasho! Díky..." ,,Není ti nic?" v jeho očích jsem spatřila několik nejhlubších pocitů jeho duše. Znala jsem jej dobře, takže jsem se o ně dokázala obohatit. Starost, osucit, nepochopení, nenávist, ale i láska a beznaděj... tohle vše a možná i víc vměstnal do jediného pohledu. Nevěděla jsem, kolik z těchto pocitů patřilo mně, ale myslela jsem si, že už jsem toho pokazila tolik, že víc to ani nejde. ,,InuYasho, viděl jsi ji, tak teď pojď lásko." ,,Dobře...!" zakřičel odpověď Kikyo a zase se otočil na mně. ,,Jen jsem se chtěl přesvědčit, že jsi v pořádku. Byla jsi předtím nemocná, tak..." jeho hlas zněl velice formálně.

S Dragem

25. listopadu 2008 v 17:38 | Teujfel
http://www.jaquesinhaa.blogger.com.br/emma%20watson%20e%20tom%20felton.jpg

Pár Foteček

25. listopadu 2008 v 17:32 | Teujfel

http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/07_01/EmmaWatson1WENN_468x353.jpg

V bílých šatech

25. listopadu 2008 v 17:17 | Teujfel
http://norkysbatista1.wz.cz/zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.jpg

Asi s fanynkou

25. listopadu 2008 v 17:10 | Teujfel
http://img.osobnosti.cz/foto/norkys-batista/N209956-42433.jpg

Fotečky

25. listopadu 2008 v 17:06 | Teujfel

Norkis Batista - info

25. listopadu 2008 v 17:01 | Teujfel
Celé jméno: Norkis Yelitza Batista Villarroel
Datum narození: 30.8.1977
Místo narození: Caracas (Venezuela)
Znamení: Panna
Zajímavost: Mimo svoji úspěšnou hereckou kariéru se také zabívá modelingem.
Telenovely které Norkys natočila:
-Juanin zázrak (Desire)2002
-Má tlustá Valentýna (Chiqui)2002
-Divoška Anastácie (Anastácia,Catalína,Alexandra)
-Amor a Palos (Ana)2005

Gravitation - Myšlenky do ticha 3

25. listopadu 2008 v 16:41 | Teujfel
,,Eeh, eeh..." oddychoval ztěžka Schuichi. Zavřel dveře Hirova bytu a rozhlédl se. ,,Hiro? Jsi tady?" otázal se. Vešel do obýváku. Na pohovce se Hiro vášnivě líbal s nějakou neznámou dívkou. ,,He..." zaskočený Schuichi odložil Trevora na zem a vydal se na procházku.
,,Hmm... brzo budou Vánoce a já nemám dárky." koukl se do peněženky. ,,Hi hi, tak s tímhle asi nic nekoupím..." došel k nejbližšímu bankomatu a vybral si hotovost. ,,Ale, ale... kohopak to tu máme..." ozvalo se za Schuichim. Otočil se a spatřil tvář černovlasého mladíka. ,,Aizawa!" ,,Ooh, jaká čest, že si mě naše mediální hvězda ještě pamatuje..." zakřenil se. ,,Zkus Yukimu zkřivit vlásek a vlastnoručně tě zabiju!" ozval se rozzlobeně Schuichi. ,,Ha ha ha... dovol, abych ti připoměl, že on tě zachraňoval z kaše, ne ty jeho!" ,,Teď už je to stejně jedno..." šeptl smutně Schuichi a vydal se směrem do města. ,,Veselé Vánoce Aizawo!" křikl z dálky a zamával mu. Zaskočený Aizawa mu pokývl hlavou a vydal se na druhou stranu.

Gravitation - Myšlenky do ticha 2

25. listopadu 2008 v 16:40 | Teujfel
Hiro kráčel po ulici. Ruce měl v kapsách a na tváři nenávistný výraz. Já už se brzo neudržím! Jak jen může tohle dělat?! Ten hajzl! Vešel do domu. Přivolal si výtah a čekal, až přijede. Vyjel až do patra, kde má Eiri byt. Došel až k jeho dveřím. Na cedulce stálo "Eiri Kurahashi". Zaklepal. Yuki otevřel. Jeho výraz byl ledově chladný. ,,Uhni mi, blbe! Schuichi si tady něco nechal a potřebuje to!" řekl ostře Hiro a Yuki ustoupil. Na pohovce seděla Ayako. ,,Ahoj, Hiro." pronesla, jako by se nechumelilo. Hiro neodpověděl. Jen na ni vrhl zhnusený výraz a vydal se do pokoje, kde měl Schuichi svoje věci. Yuki zavřel venkovní dveře a stoupl si do dveří od Schuichiho pokoje. Hiro bral ze zásuvek věci a dával je do tašek. ,,Jak... jak je mu?" ozval se Yuki a opřel se o rám dveří. Hiro se zastavil. ,,Ha ha ha ha. Nejdřív mu zlomíš srdce a pak se ptáš jak mu je?! Tak já ti to řeknu! Půl dne strávil na sněhu v parku! Jen v pyžamu! Myslíš si, že je v pořádku?! Zničil jsi ho! Psychicky i fyzicky!" Rozkřikl se Hiro. Yuki nic neodpověděl. Hiro zavřel zip poslední tašky, vše si přehodil přes rameno. Z poličky shodil rámeček s fotkou. Byl na ní Yuki a vysmátý Schuichi. Sklo na rámu se rozbilo a fotka se poničila. Yuki s sebou trochu trhl. Hiro vyplul ze dveří bytu a zabouch za sebou.

The Slayers - Zamilovaná Čarodějka 12

25. listopadu 2008 v 10:30 | Teujfel
A co bylo dál? x)

The Slayers - Zamilovaná Čarodějka 11

25. listopadu 2008 v 10:00 | Teujfel
In Love? Ridicullous!

Trnitá cesta za štěstím 12.část

25. listopadu 2008 v 9:30 | Teujfel
Po osvěžující koupeli jsme se sesedli k ohni. Ostatní hned usnuli, jen já nějak nemohla zaspat. Tak jsem se vydala na procházku. Všude byla tma a tichý les byl z dálky už jen matně osvícen pohaslým ohněm. Ze skalnatého výčnělku jsem se koukala na měsíc. Připomíná mi to staré časy, když jsme ještě hledali Naraka a posvátné kameny. Z výstřihu jsem si vytáhla náhrdelník s celým Shikkonem a podívala se na něj. Je dobře, že už nás Naraku neotravuje. Ale kam asi zmizel? Bude se nám snažit vzít Shikkon? InuYasha by… InuYasha- co asi teď dělá? Je s Kikyo? Hm… ,,Kagome? Proč nespíš?" ,,Aah, Kogo… nemohla jsem usnout…" šel blíž ke mně. ,,Kagome, zlato, stalo se něco? Vypadáš zamyšleně… a jsi celá bledá!" ,,Ne, vše je v pořádku. Jen mi zabylo nevolno." ,,Měla by sis odpočinout." ,,Myslíš… myslíš, že se Naraku vrátí?" ,,Nezabývej se tím. A kdyby se náhodou vrátil, vlastnoručně ho zabiju!" řekl a já se začala smát. ,,No, co je? Jako! Kagome, přestaň se smát!" uraženě se ke mně otočil zády. ,,No tak… já to nemyslela zle." S konejšivým úsměvem jsem jej zezadu objala. Koga se pousmál. ,,Víš, že se na tebe nedokážu zlobit." Otočil se, přitiskl si mně k sobě a políbil mně. Poté jsme se vydali zpět k místu, kde jsme spali. Já si lehla do spacáku vedle Sango a Koga si sedl ke stromu kousek ode mě. Skoro celou noc nezavřel oči a koukal střídavě na hvězdy, střídavě na mně.

Trnitá cesta za štěstím 11.část

25. listopadu 2008 v 9:00 | Teujfel
Šli jsme dlouho. Začalo se pomalu stmívat a my byli pořád ještě v lese, blízko řeky. ,,Nedáme si přestávku?" zeptala se Sango. ,,Hmm, mně taky začínají bolet nohy..." sedla jsem si na jeden z docela velkých kamenů na nevelké mýtině a po zutí boty jsem si začala třít bolavé chodidlo. ,,Já tě tam celou cestu ponesu, Kagome!" Kogovi se na tváři zablýskl opět ten odhodlaný úsměv. Začala jsem se chichtat. ,,I ty jeden..." mile jsem na něj mávla rukou. ,,Kagome? Nesjou to náhodou horká vřídla? Pojďme si dát koupel!" Shippo se zahleděl na vodu pár metrů od nás. ,,Jo, to by bylo skvělé!" přikývla jsem na Sango. Ta se usmála a také kývla. ,,Vy dva počkejte tady!" řekla jsem, protože jsem si všimla, že se Koga s Mirokem také vydali k prameni. ,,Ale Kagome! Já myslel, že se vykoupeme sami!" ,,No to jistě!" vyplázla jsem na Kogu jazyk a vydala se za Sango. Miroku si jen sedl na zem a málem se rozplakal.

The Slayers - Zamilovaná Čarodějka 10

24. listopadu 2008 v 10:30 | Teujfel
A jedeme dál...

The Slayers - Zamilovaná Čarodějka 9

24. listopadu 2008 v 10:00 | Teujfel
Po dlouhé pauze se Lina vrátila XD

Trnitá cesta za štěstím 10.část

24. listopadu 2008 v 9:30 | Teujfel
,,Tak já to jdu oznámit smečce, ano?" ,,Mhm." kývla jsem. Dal mi jeste pusu na tvář a ve víru se odebral v dáli. Vtančila jsem s blaženým úsměvem do chaty. ,,To je super! Nevěřila bych, že dokáž... Aah, promiňte..." omluvně jsem se usmála na InuYashu, Sango, Shippa a Miroka. ,,To nic!" řekli sborově ti tři, jen InuYasha seděl nehnutě dál a civěl z okna. ,,Chtěla bych vás o něco poprosit..." ,,Ano Kagome?" ,,Musím se vydat na tu určitou pouť, jak jsem říkala předtím. Půjdete s námi?" ,,Jistě, ale s kým, s námi?" ,,Noo, s InuYashou a Kogou." po slově "Koga" si InuYasha odfrkl, zvedl se a odešel. ,,Co s ním je?!" zeptala jsem se a koukla na Sango. ,,To je přece jasné. Žárlí." ,,Žárlí?! Na co, proboha?!" ,,Na Kogu!" ,,Ale to dělal vždy... Nevím, proč z toho teď dělá takové divadlo." ,,Eeeh..." Miroku se zatvářil poněkud zvláštně, ale pak pokračoval. ,,On si totiž všimnul, že se Kogovi věnuješ více, než kdysi. Myslí si, že už pro tebe není jen přítel, nebo obtížný hmyz... on si myslí, že ho miluješ! A pověz Kagome... co je na tom všem pravdy?" ,,Ono je to na dlouhé povídání..." ,,Tak mi si počkáme!" řekl rozhodně Shippo a dal si ruce vbok.

Trnitá cesta za štěstím 9.část

24. listopadu 2008 v 9:00 | Teujfel
Procházela jsem se ulicemi a prodlužovala si cestu jak jen to šlo. Po chvíli mně opadl vztek, protože bylo pěkné počasí a všichni kolem se na sebe usmívali. Proti mně šel Hojo, kluk z béčka, o kterém si mé kamarády myslí, že s ním chodím. ,,Kagome ahoj!" volal na mě už z dálky. ,,Ahoj Hojo..." došla jsem k němu. Chytl mně za paže a políbil mně. Odtrhla jsem se. ,,C-c-co to děláš Hojo?!" ,,Kagome, jsi přece moje dívka..." ,,Eeeeh... Zapoměla jsem, že musím rychle nakoupit a vrátit se domů, protože jedeme pryč." ,,A-a-ale Kagome..." ,,Ahoj Hojo! Pak se uvidíme." ,,Budu ti každý den volat a až se vrátíš, tak si dáme schůzku." ,,Jasně... nashle!" ,,Nashle Kagome." otočila jsem se a bleskově vpálila do obchodu. InuYasha, který stál pořád u okna, se zarazil, protože vše viděl.

Rýže

23. listopadu 2008 v 21:48 | Teujfel
Rýže je jedna z nejstarších pěstovaných zrnných rostlin, historie činností spjatých s rýží sahá až do roku 6000 před naším letopočtem. Ačkoliv se pěstuje téměř po celém světě, 90 % produkce pochází z Číny. U nás se konzumuje hlavně rýže bílá. Vedle ní je k dostání i hnědá. Je bohatá na vlákninu, antioxidanty a fytonutrienty, které mimo jiné snižují riziko srdečních onemocnění. Protože je přirozeně bohatá na prospěšné bakterie, má kratší trvanlivost než bílá rýže. Je to asi 6 měsíců, ale pokud je udržována v chladu, vydrží podstatně déle. Uvařená by se měla co nejrychleji vložit do chladného prostředí a přiklopit víkem. V lednici vydrží asi 7 dní a zmražená i několik měsíců. Hnědé rýži by se každopádně měl v jídelníčku dát přednost, zejména kvůli vláknině, která je pro tělo velmi důležitá a které je všeobecně v potravě žalostný nedostatek.
Rýže je:
  • jedna z nejhodnotnějších potravin
  • vhodná do objemových i redukčních diet
  • přes 85% energie tvoří komplexní cukry
  • neobsahuje žádný cholesterol
  • má pouze stopové množství tuku
  • neobsahuje sodík ani gluten
  • hnědá rýže obsahuje vysoké množství vlákniny
  • je lehce stravitelná