Chceš se stát mým SB??? Přihlaš se → TADYChceš se stát celebritou??? Tak klikni → TADY

.(c)žabičkaa-(c)žabičkaa-(c)žabičkaa-(c)žabičkaa


Leden 2010

Emma 1.1

22. ledna 2010 v 16:00 | Teujfel

Když prohraješ, jdeš na blond 18.

22. ledna 2010 v 10:00 | Teujfel |  → Když prohraješ, jdeš na blond
Hlásí se vám oživlá mrtvola Mykerina, která po hodně, ale opravdu hodně dlouhé době, dopsala poslední díl povídky: Když prohraješ, jdeš na blond.

Je zajímavé, jak se jejich role obrátily. Ze začátku to byl Tom, kdo byl ochránce, kdo dával pocit bezpečí a jistoty. Najednou, nějakým záhadným způsobem se téhle role ujal Bill. Už nebyl tak zranitelný, tak nedůvěřivý. Byl to zase ten kluk plný elánu jako kdysi, než začaly všechny jeho problémy.

"Tome, notak, jsem tady, jen jsem skočil dolů do obchodu pro cigára." Tišil jej. Tom si uvědomil své jednání a zastyděl se.
"Asi bychom se měli chystat, že?" prolomil ticho. Bill kývnul, musel se ještě namalovat, převléct. Moc se tam těšil, jenže si neuvědomoval, co se může stát, koho tam může potkat. A úplně zapomněl na slova Marka, že mu má dohodit Daniela. Tom se jej mezitím pustil a vytratil se do koupelny. Trochu si musel opláchnout obličej a doufal, že trochu splaskne, jak byl opuchlý od pláče.
Po dlouhé hodině byli oba připraveni vyrazit, Tom stál u dveří a čekal na Billa, už to chtěl mít za sebou. Konečně se otevřely dveře.
"Vypadáš úžasně" vyhrknul, když jej spatřil. Bill se lehce zapýřil. Docupital k Tomovi, a lehce jej políbil na rty.
"Nikam se mi nechce." Brouknul.
"Budem tam jen chviličku, ju? Pak se vrátíme a oslavíme Nový rok spolu, jen… my… dva," fajn, budou tam hodinu a pak se vrátí. Tohle si aspoň myslel Bill, jenže neví, že to dopadne úplně jinak.

Emma 1.0

21. ledna 2010 v 15:00 | Teujfel

Ledové kapky 4.

21. ledna 2010 v 9:00 | Teujfel
(Bill)
"Chci tě!" špitl mi do ouška Tom.
"Miláčku... tady... já... já nevím…aaaaaaaaaa," přitlačil se na mě, čímž mi narazil svůj rozkrok na můj. Už jsem nemohl vzdorovat. Vyhledal jsem jeho rty a začal boj mezi jazyky. Nikdo nevyhrál, protože jsme se museli odpojit, aby mi brouček sundal tílko.
"Ach Bille…" vzdychl, když mi líbal bříško. Stál jsem a ruce jsem zapletl do jeho dredů. Musel jsem si kleknout, už jsem nemohl stát. Nešlo to. Serval jsem z brášky tričko, až švy zapraskaly. Tomí se na oko zamračil. Uculil jsem se jak sluníčko. Zakroutil hlavou a rozepínal mi kalhoty. Za okamžik jsem stál jen v boxerkách. To se mi nelíbilo. Svlékl jsem i Toma. Postavili jsme se a bráška mě přitlačil na plot. Laskal mě na krku. Občas narazil klínem na můj zadeček. Asi abych si zvykl. Poté mi začal stahovat boxerky. Už nedýchám. Je to dokonalé, Tom je dokonalý.

Emma 0.9

20. ledna 2010 v 14:00 | Teujfel

Ledové kapky 3.

20. ledna 2010 v 9:00 | Teujfel
(Tomí)
Nechápu, co se to se mnou stalo... Vždycky jsem si přál, aby mi tahle dvě slova řekl, tak proč najednou teď... Mám z toho smíšený pocity... Dosedl jsem na postel ve svém pokoji, složil jsem si hlavu do dlaní... Bože, co se to se mnou stalo??? Mám se za ním vrátit a říct mu, jak moc jej miluju?? Jak moc pro mě znamená... Najednou klaply dveře a já zvedl hlavu ke dveřím… Stál u nich... Vypadá jak ANDĚL… Můj ANDĚL... Oči se mu leskly a byl značně nervózní, neustále si pohrával s prstýnkem na prstu..
"Omlouvám se.." vydal ze sebe tiše a stále stál u dveří... Za co se omlouvá?? Za to, že mi řekl, co ke mě cítí?? Za to, že mi řekl, že mě miluje?? Za to se omlouvá?? Ale on se za to omlouvat nemá… Nemusí... On ne... Zvedl jsem se z postele a přešel jsem k němu... Sklopil pohled k zemi... Jakoby se styděl... Jako by se styděl se mi podívat do očí... Bože, ty idiote!! Okřikl jsem se v duchu a zvedl jsem dvěma prsty bráškovo hlavu...
"Taky tě miluju, lásko!" usmál jsem se a zadíval jsem se mu do očí…

Emma 0.8

19. ledna 2010 v 13:00 | Teujfel

Emma 0.7

18. ledna 2010 v 12:00 | Teujfel

Opatrovník...to si děláš prdel??!! 9. část

18. ledna 2010 v 5:00 | Teujfel |  → Opatrovník...to si děláš prdel??!!
Pomalu se doplazím do domu a rozhlídnu se, nevypadá to tu špatně. Takové útulné, ale celkem malé. Kuchyňka je laděna do oranžovo-červena, vypadá pěkně, ale pochybuju, že se sem vejdeme všichni. Fakt je to prťavý… mno nic, jdu obhlídnout další pokoje. Strčím hlavu do koupelny, ale jo… ta ujde…vana, sprchový kout. Jo to půjde… Vycouvám ven a vlezu do pokoje, hups, tady asi nic. Simone se tam muckuje s Gordonem… potichoučku vycouvám a zavřu. Uf, nevšimli si mě. Poslední dveře. Zhluboka se nadechnu, chytnu za kliku a nejistě vlezu dovnitř. Vypadá to, že jsem se trefil do svojí ložnice, mám tu kufry, pousměju se. Zavřu za sebou dveře, ale v ten moment mám zakryté oči a tělo přitisknuté k zádům.
"Líbí se ti tu?" špitne mi do ucha. Chtě nechtě musím přikývnout. Opravdu se mi tu líbí. Přilepí se na mě ještě víc a trochu mě tlačí směrem dopředu. Nechci se hnout.
"Neboj se." šeptá a znovu na mě zatlačí. Váhavě se teda pohnu kupředu. Usmál se, cítil jsem to.
Pomalu se suneme doprostřed pokoje. Lehce o něco zavadím kolenem. Cuknou sebou a v zápětí už sedím na posteli. Tom mi konečně sundá dlaně z očí. Jeho obličej je vzdálený pár centimetrů. Přibližuje se, jenže… jasně jsem řekl, že mu to neusnadním. Odvrátím pohled. Tom se, ale nevzdává. Znova mě k sobě otočí a přitáhne mě k sobě. Zadívá se mi do očí, a když vidí, že neprotestuju, přitiskne se mi na rty. Jemně, pomalu mě líbá. Okusuje mi spodní ret. Možná bych… mohl… povolit… a… dát mu… možnost… ale… ještě ne… ještě si nejsem jistý. Prudce se mu vytrhnu.

"Chtěl… chtěl bych si vybalit a převléct se. Mohl bys odejít?" Dostanu ze sebe konečně.
"To myslíš vážně??? Máme spolu pokoj a ty chceš, abych pokaždé odešel, když se budeš chtít převlíct??? Není to trochu ujetý?" Tom kroutí hlavou.
"Tak… se aspoň nedívej." Na tohle mi svolně kývne. Fakt super, takže já se tu před ním mám svlíkat? Tohle asi špatně rozdýchám. Dojdu k tašce a pomalu se v ní začnu přehrabovat. Stále doufám, že se nade mnou slituje a odejde, ale on se k tomu očividně nemá, sakra… Co budu dělat? Vytáhnu si kraťasy a tílko. Tom sedí na posteli a pozoruje mě.

Emma 0.6

17. ledna 2010 v 11:00 | Teujfel


Emma 0.5

16. ledna 2010 v 10:00 | Teujfel


Emma 0.4

16. ledna 2010 v 9:00 | Teujfel

Ledové kapky 2.

16. ledna 2010 v 8:00 | Teujfel
(Bill)
Ale ne...to ne…
"Tome… ono... já… ty…" koktal jsem jak kretén.
"Bille… jestli se ti to nelíbí... tak---já... já... půjdu… opravdu odejdu a dám ti pokoj. Jestli ale chceš abych zůstal..." zašeptal vábivě. Sakra těžký rozhodování. Co si mám vybrat? Nechci se s ním milovat. NE… bolelo to, ale možná kdybych mu dal šanci. Ne přece mu hned nedovolím vše... I když je fakt, že už se se mnou miloval, ale…
"Tome… nemůžu…promiň, ale..." CINK přerušil mě domovní zvonek. Kluci přišli. Tom se na mě zklamaně díval, ale já nemohl nic dělat. Chtěl jsem odejít. Tom si mě k sobě přitáhl a jen se otřel rty o ty mé.
"Já... počkám… třeba sto let. Miluju tě," zašeptal a pustil mě. Prošel kolem a já už slyšel jen hlasité pozdravy a smích...

Emma 0.3

15. ledna 2010 v 8:00 | Teujfel


Emma 0.2

14. ledna 2010 v 7:00 | Teujfel

Emma 0.1

13. ledna 2010 v 6:00 | Teujfel

Ledové kapky 1.

12. ledna 2010 v 9:00 | Teujfel
autor: Mykerina a Sajuš
betaread: Janule
(Tomí)
Vběhl jsem rychle do koupelny a co nejrychleji jsem ze sebe stáhl oblečení... Vlezl jsem si udýchaně do sprchy, zavřel jsem za sebou skleněná dvířka... Okamžitě jsem si nastavil ledovou vodu a nechal jsem kapičky, aby stékaly po mém těle... Slastně jsem vydechl a přivřel jsem víčka... Musel jsem zmizet... Musel... Bill mě provokoval, a ani v nejmenším si to neuvědomoval... Neuvědomoval si, co se mnou dělá, když si skousne spodní ret, nebo když se ke mě otočí zády a pohybuje se ladně v bocích... Neuvědomuje si nic z toho, co se ve mně děje, když okolo mě jenom projde... Ta jeho vůně... Ty jeho pohyby... Ty pohledy, které po mě neustále hází... Musel jsem se zasmát, svému hereckému výkonu... Nechápu, jak je možné, že si toho nikdo nevšiml... Jak je možné, že rok a půl to v sobě dusím a nikdo si nevšiml, co se se mnou děje... Opřel jsem se o ledové kachličky a hlasitě jsem vydechl... Potřeboval jsem Billího... Tolik jsem ho potřeboval cítit na svém těle... Potřeboval jsem cítit jeho už od pohledu měkké rty na těch svých... Potřeboval jsem slyšet jeho steny, které pro mě byly jako rajská hudba... Vždy, když se sám uspokojoval, byl jsem nalepený na zdi a se zájmem jsem poslouchal, jak vzdychá...

Emmina Filmografie

12. ledna 2010 v 5:00 | Teujfel2010 -
Harry Potter a Relikvie Smrti: 1. část role: Hermiona Granger
2008 -Harry Potter a Princ dvojí krve role: Hermiona Granger
2007 -Ballet Shoes role: Pauline Fossil
2007 -Harry poter a Fénixův řád role: Hermiona Granger
2005 -Harry Potter a Ohnivý pohár role: Hermiona Granger
2004 -Conjuring Scene role:
2004 -Harry Potter a Vězeň z Azkabanu role: Hermiona Granger
2002 -Harry Potter a Tajemná komnata role: Hermiona Granger
2001 -Harry Potter a Kámen mudrců role: Hermiona Granger
//<![CDATA[ <!-- function Rozbalit(menu){ // Netscape 6, DOM if(document.getElementById){document.getElementById(menu).style.visibility="visible";} // Netscape 4.x if(document.layers){document.layers[menu].visibility="visible";} } function Sbalit(menu){ if(document.getElementById){document.getElementById(menu).style.visibility="hidden";} if(document.layers){document.layers[menu].visibility="hidden";} } //--> //]]>

Opatrovník...to si děláš prdel??!! 8. část

11. ledna 2010 v 10:52 | Teujfel |  → Opatrovník...to si děláš prdel??!!
(Bill)

Ten Tom má teda odvahu, ale zase ví jak na mě. Ta jeho něžnost, a to, jak se chová, mohl bych mu dát šanci, ale v žádném případě mu to neusnadním.
Spokojen sám se sebou se vrátím do auta a drze si položím hlavu rovnou na Tomův klín. Radši zavřu oči, abych neviděl ten jeho vykulený výraz, jenže sotva je zavřu, ucítím dlaň na bříšku. Tom zatím nemá odvahu na nic víc, jenže tohle mu vydrží asi tak pět minut, než mě začne palcem hladit po holé kůži. Chytnu mu ruku a položím ji zase na tričko. Sotva ho pustím, už zase ji tam strká. Zase mu ji vyndám, zase ji tam strčí. Chvilku se takhle hašteříme, než nám Tom proplete prsty. Tohle mi nevadí, jen nevím, jak se bude tvářit Simone, až nás takhle uvidí, ale tohle ten dredatý cvok očividně neřeší. Spokojeně přivřu oči a nechám se ukolébat klidnou jízdou.
"Billy, vzbuď se," ozve se mi vedle ucha.
"Hmm," tak krásně se mi spalo.
"Coe?"zeptám se rozespale.
"Jedeme přes hranice."
"A proto mě budíš?" nechápu.
"Nečerti se, nesluší ti to." Dá mi lehkou pusu na rty.
"Co... co blbneš? Co rodiče?" děsím se.
"Klid… máma spí a táta sleduje jenom cestu. Když tě poprosím, půjčíš mi na chvilku svoje rty?"
"Co… co si o sobě myslíš?!" vyštěknu. Já si ho ještě nevybral.
"Promiň," špitne a sklopí zrak. Ne, Bille, nedívej se na něj… je tak smutný… ne… jsi zadaný… jen na chvilku…
"Co když nás uvidí?"
"Neboj," nakloní se ke mně a rychle mě začne líbat, jako by se bál, že si to rozmyslím.
Jeho tempo se mi ale nelíbí a začínám ho odstrkovat, nechce mě pustit.
"Tome!" zoufale zakňučím.

Emmin Životopis

11. ledna 2010 v 4:00 | Teujfel

Emma Charlotte Duerre se narodila rodičům Jacqueline a Chrisovi (oba právníci) v Paříži 15. dubna 1990. Když jí bylo pět let, rodiče se rozvedli a Emma se i se svým mladším bratrem Alexem (nar. 1993) přestěhovala do Oxfordshire, kde žijí s jejich matkou. Emma má tři nevlastní sourozence - od rozvodu dodnes žije Emmin otec s ženou, se kterou má tři děti - dvojčata dcery Ninu a Lucy (nar. 17.9.2004) a syna Tobyho (nar.2003). Jelikož Emma do pěti let vyrůstala ve Francii, tak kromě angličtiny mluví plynně francouzsky.

V 7 letech Emma vyhrála svou první cenu ve školní recitační soutěži. Bylo jí právě 9 let, když muž z castingové agentury cestoval po všemožných školách v Anglii a hledal talentované děti pro konkurs do prvního filmu o Harrym, Ronovi a Hemioně. Emma si vzpomíná, že do toho šla (na konkurs) kvůli svým kamarádům a také proto, že si myslela, že by to mohla být zábava... Poté, co producent vybral herce do dvojice Rona a Harryho, byla Emma zavolána do kanceláře produkce spolu s Rupertem Grintem, kde jim oboum bylo sděleno, že vyhráli role Hermiony a Rona.

V deseti letech tedy Emma začala točit svůj první film v roli Hermiony Grangerové ve filmu Harry Potter a Kámen mudrců - první část série filmů o Harrym Potterovi. Celá série byla natočena podle velmi populárních knih J. K. Rowlingové. Rowlingová dosud Emmu nepoznala, zatím si jen povídali po telefonu. I tak ale zjistila, že se Emma skvěle hodí ke ztvárnění její postavy Hermiony Grangerové...

V den, kdy do kin vešel Harry Potter a Kámen mudrců bylo zlomeno již mnoho rekordů a Emmino vystupování ve filmu mělo ohlas po celém světě.

Dodnes Emma pracuje na sérii o Harry Potterovi a nyní ve věku 18 let má velký úspěch s filmy : Harry Potter a Tajemná komnata, Harry Potter a Vězeň z Azkabanu, Harry Poterr a Ohnivý Pohár, Harry Potter a Fénixův řád. V těchto dnech se již natáčí 6. díl série o Harrym Potterovi a to Harry Potter a princ dvojí krve. Emma Watson již také podepsala smlouvu s Warner brothers na roli Hermiony v poslední části "potterovské" série - Harry Potter a Relikvie smrti.

V roce 2007 také Emma ztvárnila roli Pauline Fossil v televizní adaptaci románu Heidi Thomas Ballet Shoes.

Ve svém volném čase Emma sportuje (hraje pozemní hokej, házenou...). Zajímá se o umění (chlubí se tím, že má ve filmovém ateliéru tu nejbarevnější a nejlépe zkrášlenou skříňku na oblečení). Mezi její oblíbené aktivity také patří cestování, tanec (street jazz, hip hop, salsa a také klasické tance, které si mohla vyzkoušet i před kamerou u příležitosti plesu v Harry Potter a Ohnivý Pohár) a zpěv. Miluje navštěvování přátel. Ráda se baví jako normální teenager, což je také jeden z důvodů, proč Emma tolik působí na lidi po celém světě.