Chceš se stát mým SB??? Přihlaš se → TADYChceš se stát celebritou??? Tak klikni → TADY

.(c)žabičkaa-(c)žabičkaa-(c)žabičkaa-(c)žabičkaa


Květen 2011

Vím jak chutná vzduch 10.část

17. května 2011 v 16:00 | Teujfel
Nebyla jsem na sebe nijak hrdá, když jsem přistála na letišti v Kastrupu a objímala se s matkou deset měsíců před plánovaným návratem. Ale byla jsem ráda, zeji zase vidím. Co mi naopak všechnu radost kazilo, byl Janův nový koní­ček. Každý večer mi kradl mého milovaného psa a pouštěl ho k nám domů zas až ráno. Byla jsem z toho velice nešťast­ná, ale nemohla jsem Sašu zavírat vevnitř. Později jsem pře­mýšlela, proč jsem prostě nešla na zahradu s ní, když jsem ji pouštěla vy věnčit, ale pravda byla taková, že jsem se ho bála.

Vím jak chutná vzduch 9.část

16. května 2011 v 16:00 | Teujfel
Nová škola bohužel nebyla o moc lepší než ta stará. Ze začátku to bylo prima, rychle jsem si našla nové kamarády, ale za pár měsíců už si ze mě holky zase začaly dělat legraci. Vadilo jim na mně snad úplně všecko. Dennodenně si ze mě utahovaly kvůli všemu, od oblečení až po můj vzhled a způ­sob života. Zpočátku jsem se to snažila před mámou a Fro-dem utajit. Nechtěla jsem jim zase přidělávat problémy a tiše jsem doufala, že to přejde. Brzy to však vyšlo najevo a pak byla každá rada drahá. Máma, teď už s mužem po boku, mě­la větší šanci prorazit a učitelé se skutečně snažili mi po­moct. To platilo ovšem jen v hodinách, jakmile jsme se do­stali na školní dvůr, prožívala jsem den co den muka.

Vím jak chutná vzduch 8.část

15. května 2011 v 16:00 | Teujfel
Cítila jsem se rozpolcená na dvě půlky -jedna Marie byla ta rozumná, co si přála, aby byl život zas takový jako dřív, a dru­há, nová Marie, se zase snažila všechno vměstnat do schémat a přísně sledovala každý pohyb, který jsem udělala. Sehnala jsem si z knihovny nějaké kuchařky a každý večer si v nich četla. Ležela jsem s baterkou pod dekou a užívala si ta skvělá jídla. O půlnoci jsem světlo zhasla a často ještě několik hodin ležela a poslouchala hlasy z chodby. Měla jsem hodně málo pohybu, který by mě unavil, a tak byly noci dlouhé. Ve snu se mi často zdálo o jídle, a když jsem se ráno probudila, žaludek mi křičel hlady.

Vím jak chutná vzduch 7.část

14. května 2011 v 16:00 | Teujfel
"Jaké to bylo dělat modelku v Japonsku?" pousmála se.
"Prima." Podala jsem jí album a sledovala její výraz, když jím listovala. Bylo jasné, že to na ni zapůsobilo!

Vím jak chutná vzduch 6.část

13. května 2011 v 16:00 | Teujfel
Zavolala jsem Jesperovi a ten slíbil, že mi z lékárny nějaké přinese. Když jsem pokládala sluchátko, ulevilo se mi. Teď jsem musela ještě zajistit, aby nepřinesl prášky nahoru na po­koj. Zavolala jsem mu znovu a poprosila ho, aby na mě počkal večer v sedm dole v hale.

Vím jak chutná vzduch 5.část

12. května 2011 v 16:19 | Teujfel
"Co se to s tebou proboha stalo?"
"Nevím, mami," pobrekávala jsem a sedla si doprostřeď pří­jezdové cesty. Konečně jsem se dostala domů a tělo už nevydr­želo ten nápor. Jesper mi pomohl zpátky na nohy a dovedl mě k bohatě prostřenému stolu. Posadila jsem se na zahradní la­vičku a dívala se, co všechno přichystala k obědu. Jak jen mů­žu působit matce takový zármutek? Udělala pro mě první po­slední, a já si teď přijedu a celý její svět je rázem v troskách. Styděla jsem se a během celého oběda, který pro mě sestával z půlky krajíčku tmavého chleba a sklenice vody, jsem kouka­la do stolu. Když přišlo na řadu kafe, musela mi máma přinést polštářek pod záda, od tvrďého dřeva už jsem měla kůži celou zarudlou.

11.5.

12. května 2011 v 15:31 | Teujfel |  → Já a Ana
Tak lidičky dnešek se upe perfektně povedl!!! Odolala jsem všemu...

10.5.

12. května 2011 v 15:26 | Teujfel |  → Já a Ana
Dnešní večer se teda vůbec ale vůbec nepoedl...je to des a hruza ...mno posudte samy....

9.5.

12. května 2011 v 11:14 | Teujfel |  → Já a Ana
Nazdárek všichni!!!
Za dnesek bych si nejradsi nafackovala...=(=(

6.5. , 7.5. a 8.5.

10. května 2011 v 8:32 | Teujfel |  → Já a Ana
Ahojky všichni!!!
Tak jak jste si užili víkend? Já byla celý vídend v Ostravě u kamarádky...a z hlediska hubnutí upe perfektní...každý den 3 hodinky u řeky se psama...skoro nic jsem nejedla...nikdo mě nehlídal, jestli a co jím...mno bomba....

Thinspiration

9. května 2011 v 12:00 | TeujfelThinsky

8. května 2011 v 12:00 | Teujfel


Vím jak chutná vzduch 4.část

7. května 2011 v 16:00 | M. Hirs
Moc hubená! Když jsem se vrátila do kanceláře, Cathy si mě pátravě prohlížela s kyselým výrazem ve tváři. Zákazni­ce, která si dělala velké starosti o moje zdraví, jí už vola­la.

Real girls

7. května 2011 v 12:00 | Teujfel


Vím jak chutná vzduch 3.část

6. května 2011 v 16:00 | M. Hirs
"Udělalo se mi hrozně zle, Kristianno," brečela jsem, když mě objala.
"Marie, proboha, snad jsi než vracela schválně?" Viděla jsem, že má strach, a rozbrečela jsem se ještě víc.
"Ne, to víš, že ne," pobrekávala jsem, "akorát už prosté ne­snesu nic tučného." Bylo na ní vidět, že jsem ji zas tak úplně nepřesvědčila, ale když jsem se vybrečela, dala jsem se do vy­právění veselé historky z práce a za chvíli už jsem cítila, že mi věří. Byla jsem přece úplně v pohodě, jenom se mi udělalo špatně.

Thins

6. května 2011 v 12:10 | Teujfel5.5.

5. května 2011 v 22:01 | Teujfel |  → Já a Ana
Ahoja všichni!!!
Dnešek se celkem dařil až na odpoledne...jsem upe čunče!!!

Vím jak chutná vzduch 2. část

5. května 2011 v 16:00 | M. Hirs
Dříve jsem ráda vyrážela s kolegyněmi do města, ale časem jsem si zvykla přidávat se k nim, až když byly po večeři. Chlá­cholila jsem se tím, že by ostatní nepochopily, jak to že já si dávám jenom jeden chod, zatímco ony si pochutnávají na ně­kolika. Brzy to bylo tak, že jsem přicházela kolem jedenácté hodiny s prázdným žaludkem a bavila se s nimi až do rána.

Vím jak chutná vzduch 1.část

4. května 2011 v 21:08 | M. Hirs
Moje podrážděnost rostla a rostla, čím víc jsme se blížili k Jesperovým prarodičům. Jak já jenom nesnášela tuhletu kome­dii, které se říkalo vánoční večeře. Trvalo to zpravidla dvanáct nekonečných hodin, než jsme se zas dostali do auta a jeli do­mů, a za těch dvanáct hodin se stihlo probrat všecko, od fan­tastického fotbalového talentu Jesperova mladšího bratra až po babiččino bolení v kříži, které ji trápilo už léta.

Moje plánování

4. května 2011 v 18:59 | Teujfel |  → Já a Ana
Mno konečně jsem si naplánovala jak budu při hubnutí postupovat!!!
V nejbližší době chci zajít do obchodu se zdravou výživou a koupit si tam jablečný ocet, javorový sirup, cayenský pepř a hlavně carob!!!!