Chceš se stát mým SB??? Přihlaš se → TADYChceš se stát celebritou??? Tak klikni → TADY

.(c)žabičkaa-(c)žabičkaa-(c)žabičkaa-(c)žabičkaa


Listopad 2011

Diplomek

7. listopadu 2011 v 16:05 | Teujfel |  → Moje diplomky
Takže mám další diplom za bleskovku od Oweser!!!!
Moc děkuji=)

Lauren Kate: Pád 17.část

4. listopadu 2011 v 19:00 | Teujfel
kapitola 11
DSRNÉ PROBUZENÍ


"Bojíš se?" zeptal se Daniel. Měl hlavu nakloněnou na stranu a jeho světlé vlasy cuchal vánek. Držel ji kolem pasu. Jeho stisk byl zároveň pevný ale i jemný a lehký jako hedvábná křídla. Svými prsty se ho držela za krkem.
Byla vystrašená? Samozřejmě že ne. Byla s Danielem. Konečně. V jeho náruči. Lepší otázka, která se jí vynořila vzadu v mysli byla: Měla by mít strach? Nebyla si jistá. Ani nevěděla, kde je.
Cítila ve vzduchu déšť. Byl blízko. Ale ona a Daniel byly suchý. Cítila, jak jí dlouhé bílé šaty sahají až dolů ke kotníkům. Bylo tam jen trochu světla. Luce cítila bodavou lítost nad tím, že zapadá slunce. Jako kdyby ho tím mohla nějak zastavit. Nějak věděla, že tyhle závěrečné světelné paprsky byly drahé jako poslední kapky medu ve sklenici.
"Zůstaneš se mnou?" zeptala se. Její hlas byl slyšet jen jako ten nejtenčí šepot. Téměř zanikl ve stenu hromu. Poryv větru kolem nich zavířil a Luce spadly vlasy do očí. Daniel si ji přitáhl ještě těsněji k sobě. Mohla dýchat v jeho dechu. Cítila jeho kůži na té její.

Lauren Kate: Pád 16.část

4. listopadu 2011 v 14:00 | Teujfel
10. kapitola 2/2

Dostali se až do zadní části knihovny, kde bylo všech 999 knih uspořádaných do jedné police barvy cínu. Penn se přikrčila a přejela prstem po hřbetech knih. Luce cítila chvění, jako by jí někdo přejel prstem po krku. Otočila hlavu a uviděla šedý pramínek. Ne černý, jaké byly obvykle stíny. Tenhle byl lehčí a tenčí. Ale stejně nevítaný.
Dívala se doširoka rozšířenýma očima, jak se stín natáhnul do dlouhého pramenu přímo nad hlavu Penn. Postupoval pomalu, pramen byl tenký jako jehla. Luce nechtěla ani přemýšlet o tom, co by se stalo, kdyby se to dotklo její kamarádky. Poprvé se jí dotkly stíny v posilovně. Stále se ale cítila porušená a špinavá. Nevěděla, co jiného by měla udělat.

Lauren Kate: Pád 15.část

3. listopadu 2011 v 19:00 | Teujfel
kapitola 10
KDE JE KOUŘ


"Na co čekáš?" zeptala se Penn sotva sekundu potom, co Roland s Danielem odešel. "Pojďme." Zatahala Luce za ruku.
"Jít, kam?" zeptala se Luce. Její srdce stále zběsile bušilo z jejího rozhovoru s Danielem. A z pohledu na něj, jak odchází. Tvar jeho svalnatých ramen se zdál být větší, když ho viděla odcházet.
Penn lehce zaklepala Luce na stranu hlavu. "Haló? Knihovna-jak už jsem ti oznámila ve svém vzkazu ..." Podívala se prázdný výraz v tváři Luce. "Tys nedostala ani jeden z mých vzkazů viď?" Frustrovaně kopla nohou. "Já je ale podala Toddovi, aby ti je přes Cama podal."

Lauren Kate: Pád 14.část

3. listopadu 2011 v 14:00 | Teujfel
kapitola 9
STAV NEVINNOSTI


V pondělí večer stála slečna Sophia na pódiu v největší třídě v Augustine. Pokoušela se dělat rukama loutky. Tohle bylo takzvané last-minute sezení pro studenty ve její třídě, kde učila náboženství. Luce měla co dohánět. Vynechala celý měsíc třídy.
To vysvětlovalo, proč byla jediná, která nepředstírala, že si dělá poznámky.
Žádný z ostatních studentů si dokonce ani nevšimli, že za westernovými okny pomalu zapadá slunce. Slečna Sophie rozsvítila. Luce na sobě nechtěla dát znát, že koutkem oka stále pokukuje po zaprášených žaluziích.

Lauren Kate: Pád 13.část

2. listopadu 2011 v 19:00 | Teujfel
8.kapitola 2/2


O vteřinu později se dveře v místnosti otevřely a světlo z haly osvětlilo schodiště. Chodbou se ozývaly kroky. Luce cítila, jak jí Penn chytá za zadní stranu jejího trička. Pomalu jí přesunula k zadní polici. Čekaly se zadrženým dechem. Luce v rukou svírala Danielův soubor. Byly v pasti.
Luce měla zavřené oči. Očekávala nejhorší, když najednou uslyšely melodický hukot, který naplnil pokoj. Někdo zpíval.
"Doooo da da da dooo," ženský hlas si tiše broukal. Luce natahovala krk a mezi dvěma krabicemi plných souborů, uviděla starší ženu s malou baterkou, připevněnou na čele. Vypadala jako horník. Slečna Sophia. Nesla dvě velké krabice. Jednu postavila na horní polici, takže z ní bylo vidět jen zářící čelo. Chodila tak lehce, jako by byly krabice naplněny jen lehkými peříčky a ne těžkými soubory.
Penn sevřela Luce ruku, zatímco sledovaly, jak slečna Sophia umisťovala bednu na prázdnou polici. Vytáhla tužku a napsala si něco do bloku.

Lauren Kate: Pád 12.část

2. listopadu 2011 v 14:00 | Teujfel
kapitola 8 1/2
POTOPIT SE PŘÍLIŠ HLUBOKO


Když Luce odpověděla na zaklepání na její dveře v sobotu ráno, Penn jí padla do náruče. "Kdo by si pomyslel, že když otevřeš dveře, vypadnu z nich na tebe zrovna já, viď," omlouvala se a rovnala si brýle. "Měla bych přestat zapomínat, že se o kukátko neopírá. No nic. Mimochodem," dodala a rozhlédla se kolem. Přešla k oknu nad postelí Luce. "Není to tu špatný. Mínus ty barvy a tak."
Luce stála za ní a dívala se na hřbitov. Pohled jí padl na starý dub, kde měla piknik s Camem. Pak si vzpomněla na místo, které odsud nebylo vidět. Místo, kde jí s Danielem přišpendlila socha na zem. Anděl pomsty, který po nehodě záhadně zmizel.

Lauren Kate: Pád 11.část

1. listopadu 2011 v 19:00 | Teujfel
kapitola 7
UBÝVÁNÍ SVĚTLA


"Chystáš se teď někam?" zeptal se Cam a sundal si červené plastové brýle.
Objevil se u vchodu Augustina tak náhle, že do něj Luce skoro vrazila. Nebo tam už možná chvíli byl a ona si ho prostě ve snaze, co nejrychleji se dostat do třídy, nevšimla. Ať tak či onak, srdce jí začalo bít rychleji a dlaně se jí začaly potit.
"Ehm, do třídy?" odpověděla Luce. Kam by asi tak měla jít? Měla obě ruce plné starých knih na hodinu a nedokončeného úkolu z náboženství.
Byla vhodná chvíle pro to, omluvit se za to, že se minulou noc tak vypařila. Ale ona to nedokázala udělat. V šatně netekla teplá voda, takže se musela táhnut celou cestu zpátky až ke kolejím. To co se stalo po párty nebylo důležité. Už ne. Nechtěla to ještě víc rozpitvávat-zvlášť ne teď, když se před Danielem tak ztrapnila.
Taky ale nechtěla, aby si Cam myslel, že je na něj hrubá. Jen kolem něj chtěla projít a být sama. Rozpaků už bylo od dnešního rána dost.

31.10.

1. listopadu 2011 v 14:47 | Teujfel |  → Já a Ana
Tak co kočky jak dneska??? Mno my dneska psaly z ekonomiky...a naštěstí to nebylo až tak moc těžké..jenže já zapomněla na 3 blbosti..tak doufám, že to bude ještě dvojka=) Jinak mě upe ve škole nasrali!!!Odpadla nám němina kterou máme poslední hodinu...a před mí máme ještě bazén, ale víc jak polovina je uvolněno..mno a my chtěly aby nás pustili domů před bazénem, ptž druhá polovina už po bazénu nic nemá a uvolnění můžou normálně domů...jasně že nás nepustili!!!Takže jsme tam seděly jak trubky a přitom jsme mohly být už dávno doma!!!Upe nespravedlnost!!!! hnus velebnosti!!!!

Snídaně: kakao
Svačina: jogurt tesco
Oběd: vaječná omeleta(2vajíčka), mini troška kečupu, 5pl kuř. šunky, 4 kolečka vysočiny, 2pl tvrdého sýru
Svačina: nic
Večeře: 1 korbačík, 1pl sýru, 1pl šunky, 5 koleček vysočiny

Jo vím , dneska je toho nějak moc...ale naštěstí jsem ničím zatím neporušila...snad jen tím, že toho bylo víc než obvykle...=(

Lauren Kate: Pád 10.část

1. listopadu 2011 v 14:17 | Teujfel
kapitola 6
ŽÁDNÁ ZÁCHRANA


V jasný a velmi brzký čtvrtek ráno na chodbě zapraskalo v reproduktoru a na chodbě před pokojem Luce se ozvalo: "Pozor, školáci!"
Luce se převalila a zasténala. Tak silně, jak jen mohla, si přitiskla polštář přes hlavu, aby trochu ztišila hlas Randy, který se ozýval přes rozhlas.
"Máte přesně devět minut na to, abyste se všichni dostavili do tělocvičny na vaší každoroční zkoušku tělesné zdatnosti. Jak víte, nás pohled na opozdilce je špatný a uškodí to jejich hodnocení, takže se rychle dostavte a buďte připraveni."
Zkoušku tělesné zdatnosti? Hodnocení? V šest třicet ráno?